live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для першокласників надрукують понад 4 млн підручників


фото: vse.rv.ua
Цього року для першокласників держава надрукує понад 4 мільйони підручників загальною вартістю майже 199 мільйонів гривень

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України. 

Загалом держава надрукує 4 117 743 примірники підручників загальною вартістю 198 770,2 тис. грн.
 
"Усі підручники, що друкуватимуться для 1-го класу, написані вже на базі нового Державного стандарту і враховують компетентнісний підхід. Цього року на конкурс з відбору україномовних букварів подалося 19 проектів, з яких 18 пройшли експертну оцінку і вже запропоновані на вибір школам. Два з них  - це букварі, матеріали з яких проходили протягом року апробацію в 100 пілотних школах всієї України", -йдеться у повідомленні. 

Читайте також. Освітня реформа в дії: як набиратимуть першокласників, чи готові вчителі та чи вистачить грошей

Крім підручників "Українська мова. Буквар" для 1 класу друкуватимуться також підручники з математики, іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), інтегрованих курсів "Я досліджую світ" та "Мистецтво", підручники "Українська мова" для шкіл з навчанням мовами національних громад, а також букварі мовами національних громад.

У серпні має розпочатися розвезення підручників для 1-го класу по областях. Інститут модернізації змісту освіти вже оголосив на Prozzoro тендер для визначення перевізників.

Також в серпні повні електронні версії цих підручників будуть розміщені у вільному доступі на сайті Інституту модернізації змісту освіти та МОН.

 

новини партнерів

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати