live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для першокласників надрукують понад 4 млн підручників


фото: vse.rv.ua
Цього року для першокласників держава надрукує понад 4 мільйони підручників загальною вартістю майже 199 мільйонів гривень

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України. 

Загалом держава надрукує 4 117 743 примірники підручників загальною вартістю 198 770,2 тис. грн.
 
"Усі підручники, що друкуватимуться для 1-го класу, написані вже на базі нового Державного стандарту і враховують компетентнісний підхід. Цього року на конкурс з відбору україномовних букварів подалося 19 проектів, з яких 18 пройшли експертну оцінку і вже запропоновані на вибір школам. Два з них  - це букварі, матеріали з яких проходили протягом року апробацію в 100 пілотних школах всієї України", -йдеться у повідомленні. 

Читайте також. Освітня реформа в дії: як набиратимуть першокласників, чи готові вчителі та чи вистачить грошей

Крім підручників "Українська мова. Буквар" для 1 класу друкуватимуться також підручники з математики, іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), інтегрованих курсів "Я досліджую світ" та "Мистецтво", підручники "Українська мова" для шкіл з навчанням мовами національних громад, а також букварі мовами національних громад.

У серпні має розпочатися розвезення підручників для 1-го класу по областях. Інститут модернізації змісту освіти вже оголосив на Prozzoro тендер для визначення перевізників.

Також в серпні повні електронні версії цих підручників будуть розміщені у вільному доступі на сайті Інституту модернізації змісту освіти та МОН.

 

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати