//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК вимагає від голови Житомирської ОДА провести службове розслідування


фото: zhitomir.today
Національне агентство з питань запобігання корупції встановило порушення вимог закону щодо запобігання корупції у Житомирській ОДА і вимагає службового розслідування

Про це повідомляє прес-служба агенства

Уповноважені особи НАЗК провели перевірку стану виконавської дисципліни у Житомирській ОДА та окремих РДА Житомирської області. За результатами встановили порушення посадовцями закону про запобігання корупції. 

Тому НАЗК 11 травня на засіданні прийняло рішення про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів , інших порушень закону голові Житомирської ОДА Ігорю Гундичу. 

Відповідно до припису, НАЗК вимагало провести службові розслідування для виявлення причин та умов що сприяли порушенню антикорупційних законів.

За результатами службових розслідувань в Житомирській ОДА мали вжити заходи та повідомити агенство про виконання припису упродовж 10 робочих днів з моменту одержання. 

  • Нагадаємо, НАЗК вручило припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів міністру соцполітики Андрію Реві.

новини партнерів

‡агрузка...

25 травня, 2019 субота

25 травня, 2019 субота

24 травня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати