live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Київраді пропонують позбутися маршруток до 2022 року


фото: tabloid.informator
Постійна комісія Київської міської ради з питань транспорту пропонує прибрати маршрутки та оновити парк автобусів, тролейбусів і трамваїв

Про це повідомляє прес-служба Київміськради.

22 травня депутати погодили розробку Міської комплексної цільової програми підвищення організації та забезпечення безпеки дорожнього руху до 2022 року.

Зокрема пропонується прибрати маршрутки та оновити парк автобусів, тролейбусів і трамваїв. Наразі 40% маршрутних таксі у столиці курсують незаконно, і дієвого контролю за роботою таких перевізників не спостерігається. Цільова програма має вирішити цю проблему.

Читайте також: Не Богом дані. Коли українці зможуть забути про жовті маршрутки

"Головна ідея проекту - перехід від прецедентного підходу формування інфраструктури Києва до стратегічного. Розвиток транспортної галузі столиці має відбуватися паралельно з гармонізацією відносин між пішоходами та автомобілістами, бо на перший план винесене питання забезпечення безпеки руху”, - зазначає автор ініціативи, депутат Київради Олександр Пабат.

Якщо розробку відповідної цільової програми затвердять депутати на пленарному засіданні Київради, департамент транспортної інфраструктури має протягом 6 місяців напрацювати документ щодо підвищення організації та забезпечення безпеки дорожнього руху до 2022 року.

новини партнерів

2 квітня, 2020 четвер

2 квітня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати