live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Київраді пропонують позбутися маршруток до 2022 року


фото: tabloid.informator
Постійна комісія Київської міської ради з питань транспорту пропонує прибрати маршрутки та оновити парк автобусів, тролейбусів і трамваїв

Про це повідомляє прес-служба Київміськради.

22 травня депутати погодили розробку Міської комплексної цільової програми підвищення організації та забезпечення безпеки дорожнього руху до 2022 року.

Зокрема пропонується прибрати маршрутки та оновити парк автобусів, тролейбусів і трамваїв. Наразі 40% маршрутних таксі у столиці курсують незаконно, і дієвого контролю за роботою таких перевізників не спостерігається. Цільова програма має вирішити цю проблему.

Читайте також: Не Богом дані. Коли українці зможуть забути про жовті маршрутки

"Головна ідея проекту - перехід від прецедентного підходу формування інфраструктури Києва до стратегічного. Розвиток транспортної галузі столиці має відбуватися паралельно з гармонізацією відносин між пішоходами та автомобілістами, бо на перший план винесене питання забезпечення безпеки руху”, - зазначає автор ініціативи, депутат Київради Олександр Пабат.

Якщо розробку відповідної цільової програми затвердять депутати на пленарному засіданні Київради, департамент транспортної інфраструктури має протягом 6 місяців напрацювати документ щодо підвищення організації та забезпечення безпеки дорожнього руху до 2022 року.

новини партнерів

16 грудня, 2018 неділя

15 грудня, 2018 субота

16 грудня, 2018 неділя

15 грудня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати