live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кличко розповів, що буде у Києві замість маршруток

Столична влада і надалі вкладатиме кошти в закупівлю сучасного комунального громадського транспорту, щоб він став альтернативою небезпечним маршруткам

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко, передає його прес-служба.

Він зауважив, що останнім часом збільшилася кількість ДТП за участю маршруток.

"Є підґрунтя говорити, що це, на жаль, вже системні речі, і ми їх повинні припинити", - сказав міський голова.

Він відзначив, що столична влада звернулася до уряду з проханням скасувати мораторій на перевірки перевізників, а Державна служба з безпеки на транспорті, на переконання Кличка, має збільшити повноваження міської влади щодо таких перевірок.

"Адже йдеться про безпеку, здоров’я та життя людей", - сказав міський голова Києва.

За словами Кличка, більшість маршруток сьогодні не відповідають вимогам безпеки і це може призвести до зростання кількості ДТП. Тому, наголосив мер столиці, проведення регулярних перевірок, контроль за роботою перевізників вкрай необхідні.

"Наше завдання - не боротися з маршрутками, бо приватні перевізники сприйматимуть це як адміністративний тиск. А зробити все, щоб альтернативою старим та небезпечним маршруткам став сучасний, комфортний, дешевий, безпечний громадський транспорт", - зауважив він.

Кличко підкреслив, що саме тому столична влада вкладає значні кошти в закупівлю нового громадського транспорту.

За останніх два роки було закуплено 100 нових сучасних автобусів, 17 тролейбусів і 45 трамваїв зі 100% низькою підлогою, кондиціонерами, Wi-Fi. Модернізовано 15 вагонів метрополітену.

"Ми і надалі робитимемо все, щоб і громадський транспорт, і дороги в Києві відповідали європейському рівню", - наголосив Кличко.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати