//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Європарламент закликав Росію припинити окупацію Грузії

Європарламент у четвер схвалив резолюцію щодо Грузії "Захоплені території Грузії через 10 років по російській інтервенції", у якій закликав РФ завершити окупацію грузинських територій

Резолюцію парламент затвердив більшістю голосів, повідомляє "Грузия Online".

Згідно з резолюцією, Європарламент підтримує територіальну цілісність і суверенітет Грузії. У документі зазначається, що суверенітет, незалежність і врегулювання конфліктів мирним шляхом є суттєвими для зміцнення європейського порядку безпеки.

Парламентарі наголошують, що вирішення конфлікту Грузії є істотним для зміцнення стабільності та безпеки на європейському континенті, а конфлікти і окупація Грузії становлять потенційну загрозу для суверенітету європейських країн.

Європарламент закликав Росію скасувати рішення про визнання незалежності регіонів Грузії - Південної Осетії і Абхазії.

Європарламент також закликав Росію беззастережно виконувати зобов'язання, взяті на себе угодою про припинення вогню від 12 серпня 2008 року, особливо ті, які передбачають виведення російських збройних сил з території Грузії.

Також Європарламент закликав Росію припинити окупацію територій Грузії - Абхазії і Південної Осетії, і поважати територіальну цілісність і суверенітет Грузії. Європарламент закликав Росію надати місії моніторингу Євросоюзу безперешкодний доступ, щоб місія виконувала зобов'язання, передбачені мандатом, на території Грузії.

  • Нагадаємо, 455 депутатів Європейського парламенту сьогодні також ухвалили резолюцію з вимогою негайно та беззастережно звільнити Олега Сенцова і всіх інших незаконно затриманих в Росії та в Криму громадян України.

новини партнерів

‡агрузка...

18 квітня, 2019 четвер

18 квітня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати