live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нейромережа Nvidia навчилася видаляти з фотографій шуми і надписи

Компанія Nvidia і вчені з MIT представили штучний інтелект, який може самостійно прибирати з фотографій шуми

Опис нейромережі опубліковано в блозі Nvidia, при цьому вихідний код алгоритмів компанія не стала викладати у відкритий доступ, хоча подібне часто відбувається з аналогічними системами.

Нейромережа може не тільки очистити знімки від дрібного шуму через слабке освітлення або від кольорового шуму на старих знімках, але і прибрати з фотографій написи, підписи і, можливо, навіть копірайт.

При цьому алгоритму не потрібно бачити цю фотографію без шумів - для початку роботи нейромережі досить просто показати неякісні знімки.

Компанія навчила нейромережу на базі з 50 тис. зіпсованих фото, з яких в подальшому були вилучені шуми. "Можна навчити нейромережу відновлювати частини фотографії, щоб алгоритм навіть не бачив її початкове значення. При цьому продуктивність комп'ютера зовсім не збільшується, як і час для обробки", - кажуть творці

алгоритму.

Цей метод можна використовувати не тільки при обробках художніх фотографій, але і для видалення шумів зі знімків МРТ і поліпшення медичної або космічної візуалізації.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

новини партнерів

15 липня, 2018 неділя

15 липня, 2018 неділя

14 липня, 2018 субота

13 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати