live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Телеканал "Еспресо" запускає нову програму про права людини

В суботу, 28 липня, в ефірі телеканалу "Еспресо" вийде прем’єрний випуск програми "Людина і право з Борисом Захаровим"

Головна мета програми - висвітлювати суспільно значущі теми в сфері прав людини та обговорювати складні питання доступною для глядачів мовою. Яка ситуація з правами людини в Україні і світі? Як захистити свої  права? Як залишитись людьми і не отруїтися токсичною пропагандою? Всі ці питання буде підіймати ведучий Борис Захаров.

"Гібридна війна, розв’язана Росією проти цивілізованого світу, спрямована на відступ від принципу верховенства права, на підрив непорушних цінностей  – свободи, гідності, прав людини, милосердя, на створення атмосфери страху. Російська агресія спровокувала наступ держави на права і свободи в різних країнах, зокрема, і в Україні, яка четвертий рік поспіль веде збройну боротьбу за незалежність. Україна проходить складний шлях позбавлення рудиментів радянського минулого і реформування системи під час збройної агресії РФ. Дуже часто в ході протистояння з Росією, а також у запалі політичної боротьби за реалізацію реформ ми забуваємо про права людини, знижується планка сприйняття насильства, питання безпеки стають актуальнішими, ніж свобода. Наслідки можуть стати катастрофічними, адже не можна здолати "русский мир" методами "русского мира"”, - розповідає Борис Захаров.

Програма "Людина і право" – про виклики і загрози свободі і правам людини в Україні та світі, про те, які існують механізми захисту, куди звертатися, якщо ви стали жертвою порушень прав людини. Глядачі дізнаються про історії успіху людей, які змогли відстояти свої права.

Дивіться перший випуск програми вже найближчої суботи о 16:05. Тема: "Бранці Кремля" - українські політв’язні в РФ.

Борис Захаров - правозахисник, голова управи Гуманітарної студії "Хвиля". Понад 20 років працював у правозахисних організаціях: Харківська правозахисна група, Українська Гельсінська спілка з прав людини, один з координаторів Харківського Євромайдану під час Революції Гідності, автор книги "Нарис історії дисидентського руху в Україні" і статей в галузі прав людини, історії та культури.

новини партнерів

9 грудня, 2019 понеділок

8 грудня, 2019 неділя

9 грудня, 2019 понеділок

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати