live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вища рада правосуддя затвердила кількість суддів в Антикорупційному суді


фото: radiosvoboda
Вища рада правосуддя 31 липня розглянула питання про погодження кількості суддів у Вищому антикорупційному суді

Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

Відповідно до закону України “Про Вищий антикорупційний суд” кількість суддів Вищого антикорупційного суду визначається у межах видатків, передбачених держбюджетом, та з окремим встановленням, у межах кількості суддів Вищого антикорупційного суду, кількості суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Згідно з законом України "Про судоустрій і статус суддів" кількість суддів у суді визначає Державна судова адміністрація України за погодженням з Вищою радою правосуддя з урахуванням судового навантаження та в межах видатків.

23 липня 2018 року до Вищої ради правосуддя надійшло звернення із пропозицією погодити кількість суддів у Вищому антикорупційному суді - 39 штатних одиниць, з яких 12 - посади суддів Апеляційної палати цього суду.

"Зважаючи на зазначене, Вища рада правосуддя вирішила погодити кількість суддів у Вищому антикорупційному суді - 39 штатних одиниць, з яких 12 - кількість штатних одиниць суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду”, - йдеться у повідомленні.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати