live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Смертність від аномальної спеки до 2080 року збільшиться вп'ятеро

Вчені з Університету Монаша підрахували, що до 2080 року рівень смертності від спеки в тропічних і субтропічних регіонах виросте в п'ять разів

Як пише EurekAlert, причиною стане підвищення температури на поверхні Землі через глобальне потепління.

Дослідники створили математичну модель, в якій враховувався обсяг викидів парникових газів, танення льодів в Арктиці, здатність людини адаптуватися до мінливих кліматичних умов, а також щільність населення в тому чи іншому регіоні.

В результаті вчені склали кілька сценаріїв розвитку подій. При найбільш песимістичному в австралійських містах Брісбен, Сідней і Мельбурн смертність від стихійних лих (аномальна спека, посуха та пожежі) c 2031 по 2080 роки збільшиться на 471% в порівнянні з періодом з 1971 по 2010 роки.

Число жертв змін клімату істотно виросте в Греції, Індії, Японії і Канаді, прогнозують вчені. України ж зміни торкнуться, але на мінімальному рівні.

"У майбутньому хвилі спеки будуть частішими, більш інтенсивними і триватимуть довше. Якщо ми не знайдемо спосіб пом'якшити зміну клімату і допомогти людям адаптуватися до нових температур, нас чекає велике зростання числа смертей від хвиль спеки, особливо в бідних країнах на екваторі", - каже Юймінь Го з університету Монаша.

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати