live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Стартує Всеукраїнська акція #ПрапорНезалежності

Незабаром Україна святкуватиме День Незалежності та День Прапору. Саме до цих важливих свят телеканал “Еспресо” ініціював Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності

Мета акції: популяризувати національний прапор та запровадити традицію щороку на День Прапора та День Незалежності України, 23 та 24 серпня, прикрашати простір навколо себе українською символікою, а саме - прапором.

«Вже другий рік поспіль телеканал "Еспресо" ініціює проведення акції #ПрапорНезалежності. Минулого року ми це робили разом з пластунами, а цьогоріч плануємо розширити спектр залучених в акцію. Кредо "Еспресо" - Український погляд на світ. Україна для нас є цінністю, її  незалежність, мова, культура, історія і, зокрема, прапор, як символ нашої незалежності. Під час акції #ПрапорНезалежності з сьогоднішнього дня і до 22 серпня включно будемо закликати всіх українців підготуватися до 23 і 24 серпня українську символіку, щоб в ці два дні простір навколо був синьо-жовтим», - розповідає директор з маркетингу телеканалу «Еспресо» Микола Типусяк.

Долучитися до акції #ПрапорНезалежності можна в кілька способів. Кожен українець може розповсюдити ролик зі сторінки «Еспресо» у Facebooк. На сайті espreso.tv можна скачати листівку з закликом до сусідів, роздрукувати її та повісити у під'їзді. Є і спеціальні листівки для колег по роботі.

«Цього року ми будемо пропонувати компаніям , щоб вони нагадували працівникам про такі два дні. Звернемося до мережі супермаркетів, з проханням, аби ближче до 14 серпня українську символіку розмістили в прикасовій зоні», - продовжує Микола Типусяк.

Акцію #ПрапорНезалежності вже підтримали відомі українські співаки, зірки, директори великих підприємств, консульства. Ролики регулярно транслюються в ефірі "Еспресо". Незабаром долучаться кінотеатри.

Телеканал «Еспресо» готовий показувати цікаві історії пов'язані з прапором. Свої звернення та привітання можуть надсилати родини, громади, колективи, бійці АТО. Всі вони будуть опубліковані на сайті espreso.tv.

null

 

новини партнерів

21 січня, 2019 понеділок

21 січня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати