live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Не збираюся зупинятися": Сенцов розповів про свій стан


фото: AP
Незаконно засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов заявив, що не збирається припиняти голодування, але вже перебуває у такому стані, що його не можно транспортувати

Про це Сенцов написав на копії звернення до заступника міністра юстиції РФ щодо його переведення у медзаклад у Сімферополі. Документ оприлюднив у Facebook адвокат Сенцова Дмитро Дінзе.

"Хлопці! Спасибі велике за всеосяжну турботу, але мені навряд чи дозволять переведення до Сімферополя. А якщо і дозволять, то не факт, що там буде краще. А якщо і буде краще, то взагалі не факт, що мене туди довезуть живим. Мій стан не для транспортування зараз, то ж я залишуся там, де я є - тут нормально в плані медичних умов. І жодні інші лікарі мене не вилікують, тому що я не хворий, а голодую і не збираюся зупинятися. Всім дякую. Усім великий привіт. Слава Україні! Олег Сенцов", - написав політв'язень.

Сенцов написав свій лист 7 серпня. У зверненні щодо його переведення йшлося, що в Сімферополі живе лікар, який має всю медичну історію Сенцова, а також його рідні, які можуть умовити його припинити голодування. Крім того, наведено аргумент, що в разі смерті Сенцова внаслідок голодування російська влада зможе забезпечити йому останню зустріч із батьками та дітьми.

Водночас Дінзе зазначив, що головний лікар цивільної лікарні, до якої Сенцова возили на обстеження, погрожував годувати його силоміць.

"Сенцов Олег не вірить в забезпечувальні заходи з боку Росії. Раніше його привозили до цивільної лікарні для обстеження і можливості приміщення в медичний заклад цивільного типу. Головний лікар, коли дізнався кого до нього привезли, сказав, що прив'яже Олега до лікарняного ліжка, напхає його силоміць медичними препаратами та штучним харчуванням. Якщо ж Олег відмовлятиметься, то трубу зі штучним харчуванням поставить у ніс, або рот, на крайній випадок у дупу. Ось такі лікарі в Росії бувають. Каральна медицина", - написав Дінзе.

Також Дінзе з посиланням на дипломатів, які спілкуються з РФ щодо Сенцова, повідомив, що російська влада не планує відпускати українця та припускає можливість його загибелі у в'язниці для залякування інших в'язнів.

"За інформацією від дипломатів, які контактують з Росією щодо вирішення питання з Олегом Сенцовим, вказується, що Сенцова не збираються відпускати, по типу нехай помирає для науки іншим ув'язненим. Якщо це правда, то я навіть не знаю, як це коментувати", - підсумував Дінзе.

null

новини партнерів

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати