Екологічна безпека - пріоритет для вітчизняного агроіндустріального холдингу. Новини компанії
Екологічна безпека стала основним принципом виробництва "Миронівської птахофабрики"
Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.
Екологічна безпека - основний принцип виробництва. Ті компанії, які усвідомили це, отримують підтримку споживачів і покращують свої показники. Про екологічність діяльності "Миронівської птахофабрики" розповіли її працівники під час екологічного прес-туру.
"Підприємство є об'єктом державного нагляду, яке здійснюється державною екологічною інспекцією України та державною екологічною інспекцією Черкаської області. І так само існує внутрішній контроль", - зауважив головний еколог МХП Олександр Семенець.
Особлива увага приділяється очищенню використаної води. Процес очищення проходить у кілька етапів. Перед злиттям очищених стоків до водойми їх якість перевіряють на відповідність санітарно- та фізико-хімічним нормам.
"Лабораторія контролює стічні води на всіх етапах технологічного процесу очищення. Тому вихідними у нас досить хороша вода і ми відповідаємо всім гранично допустимим показникам", - наголосила начальник відділу якості води виробничо-технічної лабораторії птахофабрики Любов Буравльова.
"Щодо окремих позицій кількість забруднень навіть є меншою. Навіть менша ніж в річці, в верхньому створі", - зазначила начальник очисних споруд "Миронівської птахофабрики" Світлана Новіцька.
Окрім очищення води, на птахофабриці дбають і про чисте повітря. Ще у 2007-му на комплексі з переробки курчат-бройлерів птахофабрики було встановлено два біофільтри.
"Основне завдання біофільтру - це очищення газоповітряної суміші, яка збирається з усього обладнання цеху. Від органічних забруднюючих речовин, як-от аміак, одаранти, тверді речовини, ми очищаємо газоповітряну суміш в межах 91-97 відсотків очищення повітря", - зауважив заступник головного інженера з енергоефективності Євген Микитюк.
Холдинг також впроваджує сучасні енергозберігаючі технології. Аби зменшити використання газу та електроенергії, в якості експерименту на одному з пташників встановили сонячні батареї.
"Протягом року дані системи показали себе з дуже хорошого боку. Звичайно перспективи є, хочеться всі дахи обладнати сонячними панелями і повністю перейти на енергонезалежність", - заступник директора з інженерно-технічного обслуговування птахофабрики Денис Смирнов.
"Миронівська птахофабрика" - одна з найбільших в Україні та Європі. У нас на підприємстві 27 виробничих дільниці з вирощування птахів. На підприємстві працює 3622 людини, за 2017 рік у середньому заробітна плата склала 8 184 гривні", - розповіла директор ПРАТ "Миронівська птахофабрика" Ольга Форостяна.
Важливим напрямком для підприємства є підтримка громад. На території Канівського району для пенсіонерів діє мобільний соціальний магазин. За сприяння підприємства оновлюється інфраструктура, ремонтуються школи, дитсадочки, медичні заклади.
- Актуальне
- Важливе