live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У НАБУ зник телефон, вилучений у справі Онищенка


фото: nabu.gov
Національне антикорупційне бюро порушило справу про службову недбалість своїх співробітників під час розслідування так званої газової справи народного депутата Олександра Онищенка

Про це повідомляє "Судовий репортер".

У рамках розслідування так званої газової справи народного депутата Олександра Онищенка було проведено обшук у квартирі за місцем проживання особи.

Як вбачається у матеріалах клопотання, детективи вилучили мобільний телефон Iphone 6S, який було упаковано до сейф-пакету та, згідно з показаннями одного з детективів, залишено в службовому кабінеті НАБУ, де працювали основні слідчі групи.

Однак, за інформацією, викладеною у службовій записці в.о. керівника першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ цей телефон до детективів не надходив та серед оглянутих за участю спеціаліста речей не значиться.

Місцезнаходження телефону і його можливе використання іншими особами з'ясовує управління внутрішнього контролю НАБУ.

SIM-картка оператора мобільного зв’язку ПрАТ "Київстар", на яку вказав детектив Брушко С.М. під час складення протоколу обшуку від 16.02.2017р. є єдиною ідентифікуючою ознакою вилученого мобільного телефону.  Пізніше детективи НАБУ отримали доступ до інформації про подальші послуги отримані абонентом та тимчасовий доступ до інформації оператора "Київстар" стосовно ІМЕІ терміналу.

новини партнерів

31 травня, 2020 неділя

31 травня, 2020 неділя

30 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати