//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У селі Тернопільщини отруїлися 252 людини, серед них 99 дітей


фото: selo.ua
Понад 250 жителів села Іване-Пусте Тернопільської області отруїлися в результаті обробки полів

Про це повідомляє прес-центр Головного управління Держпродспоживслужби області. 

У відомстві зазначили, що повідомлення про отруєння жителів села Іване-Пусте отримали вчора. Станом на 12-ту годину сьогоднішнього дня, кількість хворих збільшилося до 252 осіб, 99 з яких - діти.

"Всім мешканцям, які звернулися до місцевого лікаря були надані рекомендації та на даний момент вони перебувають на амбулаторному лікуванні. На лікуванні в закладах охорони здоров'я не перебуває жоден з мешканців даного села після окроплення полів", - наголосили у відомстві.

Спеціалісти тим часом встановили, що люди, які звернулись за меддопомогою, пов’язують погіршення стану здоров’я з обробкою полів поблизу їхнього села авіаційним методом.

З'ясувалося, що поля обробляли з порушенням, зокрема керівництво  ТзОВ "Агрополіс" порушило процедуру повідомлення органів місцевого самоврядування та населення. Сільського голову про обробку полів було попередженно напередоні перед її здійсненям.

"Відтак, не були повідомлені завчасно і місцеві жителі. Згідно законодавства, керівництво агрофірми повинно було повідомити жителів села не пізніше як за 2 дні до проведення авіаційного ційного окроплення. На відео, яке представили місцеві жителі, видно, що не були дотриманні санітарно-захисні зони при проведення цієї обробки, видно, що літак розвертався над житловими будинками", - пояснили у службі. 

Спеціалісти відібрали зразки ґрунту та рослин для дослідження на залишкову кількість пестициду, яким здійснювалась авіаційна обробка зазначеного у повідомленні.

новини партнерів

‡агрузка...

24 квітня, 2019 середа

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати