На засідання Ради у вересні ходили менше половини депутатів


фото: rada.gov.ua
Лише 43% народних депутатів були присутніми на всіх пленарних засіданнях Верховної Ради у вересні

Про це повідомляє Всеукраїнська громадська організація "Комітет виборців України".

У повідомленні зазначається, що усі пленарні засідання парламенту відвідали 180 із 423 (43%) нардепів у вересні. Найвищі показники відвідування в Радикальної партії Олега Ляшка та Блоку Петра Порошенка.

"У середньому на засіданнях були відсутні 12% депутатів Радикальної партії Ляшка, 14% – БПП, 16% – "Народного Фронту", 18% – "Батьківщини" і 22% – "Самопомочі""- йдеться у повідомленні.

Найбільший відсоток прогулів у групі "Воля Народу", фракції "Опозиційного блоку" та групі "Відродження". На засіданнях Ради у середньому були відсутні з невідомих причин 38% депутатів "Волі Народу", 29% – "Опозиційного блоку" та 25% - "Відродження".

На пленарному засіданні 20 вересня, під час якого було призначено нових членів Центральної виборчої комісії був найвищий показник відвідуваності за 2018 рік. На момент голосування в залі були відсутні лише 39 депутатів.

Крім того, повідомляється, що 10 депутатів взагалі не були на жодному засіданні. Серед них Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Лев Підлісецький, Юрій-Богдан Шухевич.

"Традиційно не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв", - зазначається у повідомленні.

Також не відвідували засідання В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Офіційно депутати пропустили засідання Ради з невідомих причин. Тобто, не через хворобу чи відрядження.

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати