live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Чехії можуть легалізувати одностатеві шлюби


фото: REUTERS
Парламент обговорить законопроект, який дозволить представникам ЛГБТ-спільноти укласти шлюб та усиновлювати дітей

Про це повідомляє Associated Press.

У парламенті планують обговорити документ, який буде надавати представникам ЛГБТ-спільноти право юридично оформлювати свої стосунки.

Зазаначається, що у 2006 році парламент Чехії проголосував за закон, який дозволив одностатевим партнерам офіційно оформляти партнерство. Вони отримали права на спадкування та охорону здоров'я, аналогічні тим, які мають традиційні пари. Втім одностатевим партнерам не дозволили одружуватися і всиновлювати дітей. Новий законопроект ліквідує цю нерівність.

Чеська Республіка стане першою пострадянською країною, де представники ЛГБТ отримають рівні права зі звичайними громадянами, якщо його підтримають депутати, 

На початку жовтня в Румунії провалився референдум про заборону одностатевих шлюбів. Зараз в Конституції використовується гендерно нейтральний термін "подружжя". Захисники моралі і традиційних цінностей вимагали, щоб визначення шлюбу в Конституції закріпили як "союз між чоловіком і жінкою". Це повинно було запобігти спробам вирішити в майбутньому одностатеві шлюби.

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

12 грудня, 2019 четвер

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати