live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада Європи вимагає від України забезпечити виборче право переселенців

Українська влада має повною мірою забезпечити право на участь у виборах внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих Росією територій Донбасу та Криму

Про це заявили у Раді Європи під час 35-ї сесії конгресу місцевих і регіональних влад РЄ, що триває у Страсбурзі, повідомив "Укрінформ".

"В Україні кількість внутрішньо переміщених осіб, які виїхали з районів, охоплених зовнішньою військовою інтервенцією, а також у меншому масштабі після нелегальної анексії Росією Криму, становить майже 1,7 млн осіб. Багато з них перебувають у надзвичайно скрутному становищі щодо дотримання своїх прав, зокрема, відносно своїх прав голосувати у 2014 році на парламентських виборах та у 2015-му на місцевих", - заявив у своїй доповіді на конгресі нідерландський політик Йос Вінен.

За висновком документа, переселенці в Україні мають отримати фактичну можливість голосувати під час виборів, тобто без перешкод, пов’язаних з надмірними вимогами щодо отримання реєстрації за місцем проживання.

"Внутрішньо переміщені особи повинні отримати можливість особисто обирати виборчий округ за реєстрацією", - наголосили в РЄ.

 

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати