//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна включена до європейської транспортної мережі TEN-T, - Омелян

Україна рішенням Єврокомісії включена до Транс’європейської опорної транспортної мережі і відтак зможе претендувати на допомогу ЄС у питанні розбудови своєї частини TEN-T

Про це у середу, 14 листопада, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає прес-служба відомства. 

"Рішення Європейської Комісії означає, що Україна включена до Транс’європейської опорної транспортної мережі і стає важливим учасником розбудови транспортного коридору у сполученні Європа – Азія. Історичну значущість цього неможливо переоцінити", - зазначив міністр.

За його словами, оскільки TEN-T має пріоритет щодо фінансування та модернізації. Це означає, що в майбутньому Україна також зможе претендувати на допомогу ЄС у питанні розбудови своєї частини Транс’європейської транспортної мережі.

Читайте також: Транспортний соціалізм: як це - жити у країні з безкоштовним транспортом

"Успішна реалізація проектів GO-Highway та Via Capratia, подальше розширення залізничного та авіаційного сполучення з країнами ЄС, розвиток мультимодальних перевезень і запровадження європейських стандартів у сфері транспорту через імплементацію Угоди про асоціацію дадуть потужний імпульс національній економіці й абсолютно нову якість транспортних послуг для українців,  зроблять інфраструктуру України єдиним цілим з інфраструктурою Європейського Союзу", − підкреслив Омелян.

  • Нагадаємо, за результатами Брюссельського Саміту Східного Партнерства 24 листопада 2017 року ЄС і країни-партнери узгодили орієнтовні карти, що передбачали поширення Транс’європейської опорної транспортної мережі Європейського Союзу на території країн Східного партнерства в якості основи транспортної взаємозв'язку і визначення загальних інфраструктурних пріоритетів. З цією метою на полях саміту були підписані Меморандуми про взаєморозуміння на високому рівні.  Україна була включена до індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T.

новини партнерів

‡агрузка...

20 серпня, 2019 вівторок

20 серпня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати