live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нацбанк позапланово зібрав очільників найбільших банків


фото: bank.gov.ua
Правління Національного банку України на чолі з головою Яковом Смолієм проводить позачергову зустріч із керівниками найбільших 40 банків країни

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нацбанку

"Національний банк не бачить ризиків для безперебійної роботи банківського сектору у разі запровадження воєнного стану. Ліквідність банківського сектору становить близько 75 млрд грн, що є достатнім для його належного і безперебійного функціонування", - наголосив голова Національного банку Яків Смолій.

Також у НБУ запевняють, що готові до можливої паніки на валютному ринку, однак наразі "не має підстав для запровадження адміністративних заходів на грошово-кредитному та валютному ринках":
"Ми продовжуємо уважно слідкувати за розвитком ситуації на валютному ринку та готові здійснювати валютні інтервенції у разі потреби, щоб не допускати різких "стрибків" курсу під тиском психологічних чинників. Національний банк має для цього достатньо ресурсів та інструментів. Наразі обсяг міжнародних резервів сягає 17,8 млрд доларів", - зауважив Яків Смолій.

Топ-менеджери українських банків підтвердили готовність забезпечувати безперебійне проведення платежів, інкасації та поповнення банкоматних і термінальних мереж, йдеться у повідомленні. 

Раніше голова НБУ Яків Смолій заявив, воєнний стан не вплине на роботу банків в Україні, офіси будуть працювати у звичайному режимі.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати