live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада попередньо підтримала закон про "зелену" енергетику


фото: 1news.com.ua
Парламент підтримав у першому читанні проект закону №8449-д “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії"

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“За” проголосували 227 депутатів.

Згідно пояснювальної записки, проект Закону розроблено з метою створення конкурентних засад для надання підтримки проектам будівництва об’єктів відновлюваної енергетики та досягнення балансу інтересів суспільства та споживачів електричної енергії та інших учасників ринку, забезпечивши одночасно подальший розвиток відновлюваної енергетики та зменшення навантаження на ціну електричної енергії.

"Запропонований законопроект дозволить створити законодавче підґрунтя для впровадження конкурентних засад для підтримки об’єктів відновлюваної енергетики та досягнення балансу інтересів суспільства та споживачів електричної енергії та інших учасників ринку, забезпечивши одночасно подальший розвиток відновлюваної енергетики та зменшення цінового навантаження на ціну електричної енергії", - йдеться в пояснювальній записці. 

Наразі в Україні - бум на сонячну енергетику. За два роки кількість сонячних електроустановок у приватних оселях українців збільшилася у 15 разів.

Читайте також: Вигідніше за депозит та квартиру. Скільки можна заробити на сонці в Україні

 

новини партнерів

23 вересня, 2020 середа

23 вересня, 2020 середа

22 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати