live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мей: парламент швидше заблокує Brexit, ніж дозволить вихід без угоди


фото: REUTERS
У понеділок, 14 січня, прем'єр-міністр Тереза Мей виступить з промовою, в якій визнає, що парламент, скоріше заблокує Brexit, ніж дозволить Великій Британії вийти з ЄС без угоди

Про це повідомляє ВВС.

За словами прем'єра, якщо результати референдуму від 2016 року не виконані, довіру до політиків "катастрофічно постраждає".

"Як ми бачили за останні кілька тижнів, у Вестмінстері є люди, які хотіли б відкласти або навіть зупинити Brexit і які будуть використовувати для цього всі доступні їм інструменти", - йдеться в підготовленій для Мей промові.

Мей додасть, що довіра до політики постраждає від "катастрофічноїшкоди", якщо результати референдуму не будуть виконані.

"Я прошу депутатів розглянути наслідки своїх дій для віри британського народу в нашу демократію", - додасть прем'єр.

Очікується, що близько 100 депутатів-консерваторів і 10 членів Демократичної юніоністської партії приєднаються до Лейбористської партії і інших опозиційних партій й голосуванні проти угоди.

  • Нагадаємо, минулого тижня двоє з найбільших донорів кампанії за вихід Великої Британії з ЄС заявили, що країна зрештою залишиться в блоці через нездатність уряду реалізувати результати референдуму.

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

12 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати