//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Закупівля локомотивів General Electric для Укрзалізниці - під питанням: немає грошей


фото: railexpoua
Укрзалізниці не вистачає коштів на закупівлю нових локомотивів. Для продовження контракту з General Electric потрібно підвищувати тарифи на вантажоперевезення

Про це LIGA.net повідомив директор з економіки та фінансів УЗ Андрій Рязанцев під час презентації дослідження "Чи є майбутнє у залізничного транспорту".

За його словами, Укрзалізниця поки не знайшла фінансування для продовження контракту з постачання локомотивів TE33A серії Evolution з американської General Electric, а також для закупівлі нових електровозів.

"Ми отримуємо за контрактом 30 локомотивів GE і поки що немає продовження цієї програми. Щоб продовжити закупівлю далі — потрібні гроші. Фінансування має бути достатнім, щоб платити по $4 млн за кожен наступний локомотив, - сказав Рязанцев. - Чому? Тому що скоротилась наша маржа від підвищення тарифів на 15% в 2017 році. За цей час всі товари подорожчали на 25% і більше. Якщо ми не зробимо нормальне, адекватне коригування тарифу —  цього не матимемо ніколи (нових локомотивів, - Еспресо) ".

За словами Рязанцева, без підвищення тарифу на вантажоперевезення УЗ також не зможе провести закупівлю нових електровозів, яку компанія планувала провести в 2019 році.

Довідка: General Electric - американська багатогалузева корпорація, найбільший у світі виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки, газові турбіни, авіаційні двигуни та ін.

 

новини партнерів

‡агрузка...

23 липня, 2019 вівторок

23 липня, 2019 вівторок

22 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати