live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як отримати компенсацію за неякісні компослуги. Пояснення очільниці НКРЕКП

Оксана Кривенко
фото: censor
Голова НКРЕКП Оксана Кривенко пояснила, що робити споживачам у випадках, коли не надана компенсація за недотримання стандартів якості компослуг

Про це очільниця Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко написала у своєму Facebook.

Найперше, у разі невиплати компенсації у встановлені строки споживач маєте право звернутися до компанії із заявою. Кривенко надала форму заяви.  

Якщо ж компанія необґрунтовано відмовляє у наданні компенсації або не реагує на звернення, споживач має звернутись до НКРЕКП та територіальних органів регулятора, пояснює очільниця.

У разі підтвердження фактів невиплати компенсацій за результатами перевірок компаній (у тому числі за скаргами споживачів) НКРЕКП зобов’язує компанію надати компенсацію у подвійному розмірі та накладає на компанію штраф.

Також Кривенко нагадала, що компенсація не надається у разі:

- доведених компанією форс-мажорних обставин;

- доведених дій споживача або інших осіб, що призвели до аварійної перерви в електропостачанні або недотримання показників якості електричної енергії;

- у разі запланованих з попередженням перерв у електропостачанні

- відмови споживача у письмовому вигляді від отримання компенсації.

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати