//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як отримати компенсацію за неякісні компослуги. Пояснення очільниці НКРЕКП

Оксана Кривенко
фото: censor
Голова НКРЕКП Оксана Кривенко пояснила, що робити споживачам у випадках, коли не надана компенсація за недотримання стандартів якості компослуг

Про це очільниця Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко написала у своєму Facebook.

Найперше, у разі невиплати компенсації у встановлені строки споживач маєте право звернутися до компанії із заявою. Кривенко надала форму заяви.  

Якщо ж компанія необґрунтовано відмовляє у наданні компенсації або не реагує на звернення, споживач має звернутись до НКРЕКП та територіальних органів регулятора, пояснює очільниця.

У разі підтвердження фактів невиплати компенсацій за результатами перевірок компаній (у тому числі за скаргами споживачів) НКРЕКП зобов’язує компанію надати компенсацію у подвійному розмірі та накладає на компанію штраф.

Також Кривенко нагадала, що компенсація не надається у разі:

- доведених компанією форс-мажорних обставин;

- доведених дій споживача або інших осіб, що призвели до аварійної перерви в електропостачанні або недотримання показників якості електричної енергії;

- у разі запланованих з попередженням перерв у електропостачанні

- відмови споживача у письмовому вигляді від отримання компенсації.

новини партнерів

‡агрузка...

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

16 червня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати