live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Розпродаж" зброї армії України. Огризко заявив, що рішення приймалися колективно

У рішеннях про продаж зброї української армії у 2005-2007 роках міністри грали лише формальну роль

Про це сказав екс-міністр зовнішніх справ Володимир Огризко в ефірі програми "Вердикт" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV.

"За весь час нашої відновленої незалежності трендом до 2014 року було те, що Росія наш друг. З іншого боку західні партнери, які казали: "ми вам допоможемо і зробимо все, щоб ви швидше розвивалися". І в політичному класі сформувалася думка, що оскільки нас з одного і  іншого боку запевняють у вічній дружбі, то нащо нам мати такі фантастичні запаси радянської зброї, яку можна було б роздати і на цьому заробити", – сказав він.

За словами Огризка, рішення про продаж зброї української армії приймалися колективно.

"Тому  я думаю, що фокусуватися на одному міністру Гриценку це нечесно. Таких міністрів було багато, і всі вони більшою чи меншою мірою давали добро. Це все проводилося через колективне рішення. Тут треба бути об’єктивним, в даному випадку міністри оборони були лише формальними учасниками процесу", - наголосив він.

  • Нагадаємо, генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що військову техніку у 2005-2007 роках продавали у 20 разів дешевше ринкової вартості, бо вона була "надлишковою". Він сказав, що наразі слідчі проводять роботу по отриманню документів, на підставі яких формувалися списки по так званому "надлишковому майну" за підписом міністра оборони. Міністром оборони 2005-2007 роках був Анатолій Гриценко. 

 

 

новини партнерів

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати