Українцям можуть продовжити пільговий період для розмитнення "євроблях"


фото: nv.ua
У Раді зареєстрували законопроект, покликаний продовжити пільговий період розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією до 23 травня 2019 року

Відповідний законопроект №9522 зареєстрований в парламенті 1 лютого.

Документ, авторами якого є депутати Верховної Ради Роберт Горват (фракція БПП), Валерій Лунченко ("Народний фронт") і Василь Петьовка ("Воля народу"), пропонує парламенту продовжити пільговий період розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією з 90 днів до 180 днів.

Відомо, що група народних депутатів пропонує продовжити пільговий період до 23 травня 2019 року.

Горват на своїй сторінці в Facebook підтвердив, що пільговий період пропонується продовжити на 180 днів замість 90, тобто до 23 травня поточного року.

Нагадаємо, згідно з поточною редакцією закону, пільговий період для розмитнення автомобілів на європейських номерах вичерпується 22 лютого. Для продовження періоду за запропонований законопроект №9522 має проголосувати Верховна Рада України. 

Читайте також: Повний легалайз “євроблях”. Що ухвалила Рада та як тепер розмитнити авто

  • Нагадаємо, 8 листопада Рада схвалила у цілому закон про нові правила розмитнення автомобілів та про жорсткіші штрафи для "євроблях". У ДФС відзначили, що протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності нового закону базова ставка акцизного податку розраховується з 50-відсотковою знижкою.

  • У держбюджеті на 2019 рік за рахунок введення нових правил розмитнення автомобілів передбачене збільшення доходів на 950 млн грн.

  • Держбюджет може отримати від розмитнення “євроблях” 5-10 мільярдів гривень, впевненийзаступник міністра фінансів Сергій Верланов.

  • З 25 листопада 2018 року по 2 січня 2019 року українці здійснили митне оформлення 16,5 тис.транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

  • Відповідальність за знаходження нелегалізованих транспортних засобів на єврономерах на території України з 24 травня значно зросте.

  • Раніше голова комітету ВРУ з питань податкової і митної політики, депутат від БПП Ніна Южаніна пояснила, чи продовжать період для пільгового розмитнення “євроблях”.

новини партнерів

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати