live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Укрзалізниці хочуть зменшити кількість провідників у потягах


фото: eimg.pravda.com
Укрзалізниця як експеримент хоче обмежити кількість провідників у деяких потягах далекого прямування з розрахунку два провідники на два вагона

Про це у компанії повідомили в відповідь на запит ЦТС.

Наразі на два вагона доводиться три провідника.

Експеримент щодо зменшення кількості даних співробітників проведуть у поїздах з мінімальною кількістю зупинок і максимальною швидкістю.

"Проведення експерименту заплановано в першому півріччі 2019 року. Він не передбачає скорочення кількості провідників. У ході проведення експерименту задіять нові пасажирські вагони або вагони, які пройшли капітально-відновлювальний ремонт", - йдеться в повідомленні.

Експеримент спрямований на зменшення витрат Укрзалізниці на обслуговування пасажирів. Крім цього, у компанії відзначають, що якість обслуговування не постраждає.

"Крім того, в ході експерименту проведуть аналіз функцій провідників з можливим подальшим їх переглядом. Даний підхід до обслуговування пасажирів випробували залізниці інших держав. Зокрема, Білорусь вже тривалий час застосовує норми обслуговування два провідника на два вагона", - відзначили в держкомпанії .

Паралельно з експериментом у поїздах будуть використовуватися нові технології збирання та змінено підхід до харчування пасажирів.

новини партнерів

17 листопада, 2019 неділя

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати