live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Трамп обіцяє перемогти Росію у гонці ракетних озброєнь


фото: Reuters
США випередять своїх супротивників за витратами на ракетні озброєння, якщо не вдасться укласти новий договір про обмеження на зміну Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності

Про це президент США Дональд Трамп заявив у ході промови "Стан держави", повідомляє Голос Америки.

"Десятки років тому США уклали договір з Росією, у якому ми погодились обмежити та зменшити наші ракетні озброєння. У той час, коли ми дотримувались кожної букви договору, Росія раз за разом порушувала його положення. Ось чому, я оголосив, що США офіційно виходять з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності", - відзначив Трамп.

При цьому президент США заявив, що Сполучені Штати відкриті до укладення нового договору щодо обмеження ракетних озброєнь, який би включав Росію та Китай.

"Можливо ви зможемо домовитись про нову угоду, додавши до неї Китай та інших, а можливо не зможемо - у такому разі, ви випередимо усіх інших за витратами та інноваціями", - заявив Трамп.

  • Нагадаємо, державний секретар США Майк Помпео заявив, що 2 лютого, Сполучені Штати припинять свої зобов'язання за Договором про РСМД і почнуть процес виходу з нього, якщо Росія не повернеться до виконання умов угоди, процес виходу завершиться через 6 місяців.
  • Президент США Дональд Трамп заявив, що США розроблять військові варіанти відповіді на порушення Москвою Договору про ракети середньої і меншої дальності.
  • НАТО підтримало вихід США з ракетного договору і поклало відповідальність на РФ.
  • У Москві заявили, що у разі виходу США з ракетного договору, Європа стає мішенню для російських ракет.

новини партнерів

6 грудня, 2019 п'ятниця

6 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати