Коноплянка не врятував "Шальке" від поразки від "Баварії"

Команда українського футболіста Євгена Коноплянки програла "Баварії" у 21-му турі чемпіонату Німеччини

Коноплянка вийшов у стартовому складі "Шальке" та був одним із найактивніших у своїй команді. Він кілька разів загострював гру та небезпечно пробивав по воротах.

"Баварія" відкрила рахунок на 12-й хвилині, коли у власні ворота м'яч відправив Джеффрі Брума. "Шальке" вдалося швидко відігратися, коли контратаку гельзенкірхенців завершив Ахмед Кутучу. Проте, майже одразу після цього на 27-й хвилині Роберт Левандовскі знову вивів мюнхенців вперед.

На 57-й хвилині перевагу "Баварії" збільшив Серж Гнабрі.

"Баварія" перемогла "Шальке" з рахунком 3:1, набрала 45 очок та залишилася на другому місці. Від лідера чемпіонату Німеччини – дортмундської "Борусії" команда Ніко Ковача відстає на 5 пунктів. "Шальке" з 22 очками займає 13-ту позицію.