live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Через Brexit ЄС готує спеціальні правила авіаперевезень

Через Brexit у Євросоюзі готують заходи для пом'якшення ймовірного порушення повітряного сполучення

Про повідомляє прес-служба Ради ЄС.

"Сьогодні в Комітеті постійних представників Ради посли країн-членів затвердили мандат головуючої Румунії на переговори з Європарламентом щодо пропозиції, яка дозволяє британським ліцензованим перевізникам надавати послуги повітряного транспорту між Британією і рештою 27 держав-членів", - йдеться в повідомленні.

Ці права будуть залежати від надання еквівалентних прав Британією і за умови дотримання нею умов, які забезпечують чесну конкуренцію.

"Спеціальне положення забезпечуватиме право і надала виконувати регулярні рейси в рамках зобов'язань за державним обслуговування до 26 жовтня 2019 року, з тим, щоб забезпечити безперервність державних послуг, поки національні органи влади вносять необхідні зміни", - повідомляє Рада ЄС.

Якщо в результаті Brexit авіаперевізник, який має ліцензію на експлуатацію, видану державою-членом ЄС, перестане відповідати вимогам ЄС, він буде мати можливість до 26 жовтня 2019 року повністю це виправити, - уточнюють в інформації.

"Щоб мати можливість скористатися цим винятком, у авіаперевізників буде два тижні з моменту набуття чинності правила, щоб представити точний і повний план з викладенням заходів, спрямованих на досягнення повної відповідності вимогам, найпізніше з 27 жовтня 2019 року", - зазначено в повідомленні.

Перша зустріч для узгодження остаточного тексту документа відбудеться 19 лютого.

  • Нагадаємо, американський автоконцерн Ford через побоювання неврегульованого виходу Великої Британії з Євросоюзу забирає з Британії своє виробництво.
  • 15 лютого 2019 року члени Палати громад парламенту Великої Британії не підтримали пропозицію, що закликає уряд країни домовитися з Брюсселем про перенесення строків Brexit.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати