live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ООН закликає Україну старанніше розслідувати вбивства на Майдані

ООН закликає українську владу ефективніше розслідувати розстріли під час Революції Гідності та виділяти на це більше коштів

Про це повідомила під час на брифінгу голова місії ООН Фіона Фрейзер, передає DW.

Місія заявляє, що за злочини на Євромайдані засуджено тільки троє людей, і це незадовільний результат. При цьому в ООН наголошують, що розслідування кримінальних проваджень зупиняється в судах і при проведенні судово-медичних експертиз. 

"Однією з причин є недостатнє фінансування та велике навантаження на експертів.Більше бюджетних ресурсів та інституційної спроможності має бути надано для цих розслідувань", - зазначила Фрейзер.

Моніторингова місія закликає українську владу зробити все можливе для притягнення до відповідальності винних у злочинах на Євромайдані.

Водночас міжнародна неурядова, некомерційна організація Amnesty International заявила, що за 5 років немає жодного відчутного прогресу у розслідуваннях справ Майдану.

Amnesty International закликала українську владу цілком сприяти ефективному розслідуванню порушень прав людини, скоєних під час Євромайдану, включаючи побиття і вбивства.

  • Нагадаємо, 19 лютого 2019 року родичі загиблих Небесної Сотні заявили, що звернуться до Європейського суду з прав людини через те, що керівництво держави "не виявило зацікавленості у розслідуванні майданівських справ, а останнім часом таким розслідуванням ще й чиняться перешкоди".

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати