live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Росії призначили психіатричну експертизу українським військовополоненим морякам, - Полозов

Слідче управління РФ призначило трьом українським морякам психолого-психіатричну експертизу

Про це повідомив адвокат Микола Полозов у Facebook.

Мова йде про Владислава Костишина, Володимира Варимеза та Сергія Чуліба, написав Полозов.

Адвокат повідомив, що їм було пред'явлено для ознайомлення постанову про призначення амбулаторної психолого-психіатричної експертизи. До цього аналогічну експертизу призначили Сергію Цибізову, Роману Мокряку і Юрію Без'язичному.

"Адвокати та військовополонені заперечували проти призначення експертизи, оскільки слідство не представило дані про напрямок міждержавного запиту про правову допомогу в Україну, в тому числі за обставинами, предметом яких може бути дана експертиза", - наголосив Полозов.

Адвокат заявив, що проведення даної експертизи порушує положення третьої Женевської конвенції і принижує гідність військовослужбовців.

Наразі є дуже висока ймовірність проведення даної експертизи, незважаючи на заперечення захисту, зазначає Микола Полозов.

"Адвокатами заявлені клопотання про присутність при проведенні експертизи з метою надання військовополоненим необхідної юридичної допомоги", - повідомив Полозов.

 

  • Нагадаємо, 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки Росія захопила українські військові кораблі, які здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь. Про намір вони, відповідно до міжнародних норм, поінформували іншу сторону. Однак замість забезпечити фарватер, російські диспетчери викликали кораблі ФСБ і здійснили напад на кораблі ВМС України.
  • 27-28 листопада 2018 року окупаційні "суди" в Криму заарештували 24 захоплених у полон українських моряків. Усім захопленим Росією українським морякам висунули звинувачення в "незаконному перетині кордону".
  • Усі захоплені Росією українські моряки назвалися військовополоненими.
  • 15 січня 2019 року суд РФ продовжив арешт усім полоненим українським морякам. 21 із них заарештували до 24 квітня, ще трьох - до 26 квітня, оскільки через поранення їх уперше заарештували на два дні пізніше.
  • Адвокати моряків оскаржили продовження арешту.

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

2 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати