live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Під час виборів на дільницях не буде відеоспостереження, - ЦВК


фото: nhub.news
Під час виборів президента 31 березня відеонагляду на виборчих дільницях не буде, оскільки це не передбачено законом

Про це заявив заступник голови ЦВК Євген Радченко, повідомляє Українська правда.

"Одне з тих питань, яке викликає посмішку і на які вже набридло відповідати, але відповідаю. Отакі відеоспостереження на виборчих дільницях ніяким законом, в тому числі законом про вибори президента, не передбачені, тому цього відеоспостереження не буде", - повідомив Радченко.

Заступник голови ЦВК нагадав, що свого часу дійсно організовували відеонагляд на виборчих дільницях, на що витратили майже 1 млрд грн і що було неефективним.

"На це було потрачено 996 млн грн, куплено 32 тис. з лишком програмно-апаратних комплексів. Цю всю систему булу змонтовано і вона працювала. В результаті з понад 30 тис. комплектів було здійснено трохи більше ніж 180 тис. заходів у систему – приблизно 7,5 разів на кожну виборчу дільницю люди заходили подивитись. Ефективність говорить сама за себе", - наголосив представник ЦВК.

Водночас він додав, що органи державної влади або місцевого самоврядування мають право забезпечувати охорону та безпеку приміщень, які їм належать і в яких будуть виборчі дільниці. Тому у разі бажання чи необхідності вони можуть встановлювати камери у своїх приміщеннях.

"Але ці камери не мають на меті фіксування чи спостереження за голосуванням чи підрахунком голосів. Це може бути виключно з міркувань безпеки", - підсумував Радченко.

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати