Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" здійснити неймовірний камбек у Кубку Англії

Український футболіст Олександр Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" перемогти "Свонсі" та вийти до півфіналу Кубка Англії

Олександр Зінченко розпочав матч проти "Свонсі" у запасі "Манчестер Сіті" та вийшов на заміну на 57-й хвилині, за рахунку 0:2 на користь суперників. На 20-й хвилині пенальті реалізував Метт Граймс, а на 29-й хвилині відзначився Берсант Селіна.

"Манчестер Сіті" вирвав перемогу після перерви. Гол забив Бернарду Сілва, у свої ворота м'яч відправив Крістофер Нордфельдт, а Серхіо Агуеро на 89-й хвилині приніс своїй команді перемогу.

"Манчестер Сіті" виграв у "Свонсі" 3:2 та вийшов до півфіналу Кубка Англії.

Кубок Англії

1/4 фіналу

16 березня

"Свонсі" – "Мачнестер Сіті" 2:3

Голи: Граймс, 20 (пен.), Селіна, 29 – Бернарду Сілва, 69, Нордфельдт, 78 (авт.), Агуеро, 89