live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Посла України в Туреччині визнано найактивнішим іноземним дипломатом


фото: Укрінформ
Посла України Андрія Сибігу визнано найактивнішим іноземним дипломатом у Туреччині за підсумками минулого року

Про це повідомляє Укрінформ.

Нагороду українському дипломату вручила Асоціація Євразійських зовнішньоекономічних зв’язків EkoAvrasya, йдеться у повідомленні.

"З часу вступу на посаду посла в Туреччині ви доклали дуже багато зусиль для того, щоб представити Україну по всій країні... Ми переконані, що ви і ваша активна команда зможете зробити ще більший внесок як в розвиток двосторонніх відносин наших країн, так і у розвиток регіональної співпраці", - наголосив під час вручення нагороди голова асоціації Євразійських зовнішньоекономічних зв’язків EkoAvrasya Хікмет Ерен.

Голова асоціації пояснив, що нагорода є щорічною, її отримує один із голів диппредставництв іноземних держав, які працюють в Туреччині та роблять значний внесок зокрема для посилення співпраці на регіональному рівні.

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга зазначив, що це оцінка роботи команди посольства.

"Всі візити в регіоні закінчуються практичними проектами і це важливо. Наприклад, результатом відвідання Мардіна - міста на південному сході Туреччини - стало проведення цієї осені фестивалю за участі українських дітей. Так само маємо контакти на рівні торгово-промислових палат в інших регіонах, зокрема в Ерзеруні та Шанлиурфі. Збільшуємо кількість українських туристів у ці регіони", - розповів Сибіга.

Дипломат зауважив, що за останні роки в економічній сфері фіксується стабільне зростання – близько 20% щороку, переваги взаємного економічного співробітництва починають відчувати наші народи.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати