live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Посла України в Туреччині визнано найактивнішим іноземним дипломатом


фото: Укрінформ
Посла України Андрія Сибігу визнано найактивнішим іноземним дипломатом у Туреччині за підсумками минулого року

Про це повідомляє Укрінформ.

Нагороду українському дипломату вручила Асоціація Євразійських зовнішньоекономічних зв’язків EkoAvrasya, йдеться у повідомленні.

"З часу вступу на посаду посла в Туреччині ви доклали дуже багато зусиль для того, щоб представити Україну по всій країні... Ми переконані, що ви і ваша активна команда зможете зробити ще більший внесок як в розвиток двосторонніх відносин наших країн, так і у розвиток регіональної співпраці", - наголосив під час вручення нагороди голова асоціації Євразійських зовнішньоекономічних зв’язків EkoAvrasya Хікмет Ерен.

Голова асоціації пояснив, що нагорода є щорічною, її отримує один із голів диппредставництв іноземних держав, які працюють в Туреччині та роблять значний внесок зокрема для посилення співпраці на регіональному рівні.

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга зазначив, що це оцінка роботи команди посольства.

"Всі візити в регіоні закінчуються практичними проектами і це важливо. Наприклад, результатом відвідання Мардіна - міста на південному сході Туреччини - стало проведення цієї осені фестивалю за участі українських дітей. Так само маємо контакти на рівні торгово-промислових палат в інших регіонах, зокрема в Ерзеруні та Шанлиурфі. Збільшуємо кількість українських туристів у ці регіони", - розповів Сибіга.

Дипломат зауважив, що за останні роки в економічній сфері фіксується стабільне зростання – близько 20% щороку, переваги взаємного економічного співробітництва починають відчувати наші народи.

новини партнерів

6 грудня, 2019 п'ятниця

6 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати