//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нацкомісія з енергетики втратила право регулювати побутові відходи


фото: novzak.uz.ua
Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, з 1 травня втратила повноваження у галузі переробки та захоронення побутових відходів

Про це повідомляється у листі регулятора від 3 травня, передає "Інтерфакс-Україна".

Нагадаємо,  НКРЕКУ отримала повноваження держрегулювання галузі переробки та захоронення побутових відходів в кінці 2016 року, у відповідність до закону "Про НКРЕКУ".

Комісія була уповноважена регулювати (ліцензувати і встановлювати тарифи) діяльність у сфері переробки та захоронення побутових відходів суб'єктів, які обслуговують населені пункти чисельністю понад 100 тис. осіб, а також експлуатують об'єкти потужністю понад 50 тис. тонн або 200 тис. кубометрів побутових відходів на рік.

У 2017-2018 рр. регулятор видав понад 50 ліцензій у сфері захоронення побутових відходів. Комісія регулювала діяльність 33 ліцензіатів.

Однак у зв'язку з набранням чинності окремих положень закону України "Про житлово-комунальні відходи", НКРЕКП втратила свої повноваження у сфері побутових відходів.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла нову редакцію закону "Про житлово-комунальні послуги" 9 листопада 2017 року.

Закон став четвертим ключовим законом у реформі енергоефективності (раніше були прийняті закони "Про енергоефективність будівель", "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", "Про Фонд енергоефективності").

Читайте також: Як зміняться комунальні послуги для українців: без ЖЕКів та зі штрафами

новини партнерів

‡агрузка...

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

16 червня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати