//

Формула-1: Гемілтон виграв найпрестижніший етап чемпіонату світу

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Гемілтон став переможцем найпрестижнішого етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Монако

Про це повідомляє "Укрінформ".

Гонка на міській трасі в Монте-Карло стала спробою кількох претендентів обійти переможця кваліфікації Льюїса Гемілтона. У підсумку, британець втримався на позиції лідера і фінішував першим. Це четверта перемога Гемілтона в сезоні.

Другим прийшов до фінішу Макс Ферстаппен ("Ред Булл"), але він отримав 5 секунд штрафу і втратив місце на подіумі. У підсумку, друге місце у Себастьяна Феттеля ("Феррарі"), третє – у Валттері Боттаса ("Мерседес"). Господар траси Шарль Леклер ("Феррарі") до фінішу не доїхав та зійшов на 18-му колі.

Після 6-ти етапів перше місце у загальному заліку посідає Гемілтон, який набрав 137 очок. Боттас другий - 120 очок. Феттель на третьому місці - 82 очки.

Сьомий етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Канади  відбудеться 7-9 червня на автодромі імені Жіля Вільньова в Монреалі.