live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд Баришівки заборонив заступниці голови НБУ Рожковій виконувати обов’язки

Баришівський районний суд Київської області ухвалив рішення, яке забороняє Катерині Рожковій виконувати обов'язки першого заступника голови правління НБУ

Про це повідомила прес-служба НБУ.

Вказано, що рішення суду ще не оприлюднене в реєстрі, і НБУ дізнався про нього з листа фізособи-учасника судового розгляду.

"Згідно процесуального кодексу рішення суду підлягає виконанню негайно, тобто відразу після отримання. Однак поки що ми не отримували і не були присутні при винесенні будь-якої постанови про заборону членам правління Національного банку здійснювати свої повноваження. Тому ми не можемо стверджувати, що інформація про наявність відповідного постанови відповідає дійсності. Якщо це так, то Національний банк оскаржить його в передбаченому законом порядку”, - пояснили в Нацбанку.

Крім того, Національний банк готовий вивчити наявність ознак, які можуть свідчити про неправосудність таких дій судді, а отже і підстав для звернення зі скаргою на дії судді і звернення в правоохоронні органи ", - заявив начальник управління претензійно-позовної діяльності Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

  • Нагадаємо, що напередодні стало відомо про те, що суд Баришівки прийняв ще одне сумнівне рішення про призупинення ліцензії авіакомпанії SkyUp.
  • Водночас, авіакомпанія SkyUp Airlines у прес-релізі повідомила, що працює в звичайному режимі, всі рейси виконуються за розкладом.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати