live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

РФ проводила випробування ядерної зброї, - військова розвідка США

Американська військова розвідка виступила з новим повідомленням щодо проведення ядерних випробувань малої потужності в Росії
Про це повідомляє Голос Америки.

"Уряд США, в тому числі розвідувальна спільнота, вважає, що Росія проводила випробування ядерної зброї, що створило енергетичний вихід", – стверджується в заяві Розвідувального управління Міністерства оборони США, яке було опубліковане у четвер.

Відомство не надало жодних подробиць про ймовірні випробування і не представило доказів того, що вони проводилися.

Як зазначає видання, нову заяву Розвідувального управління можна розцінити як більш пряме звинувачення на адресу Росії, порівняно з нещодавнім обережним коментарем директора відомства генерал-лейтенанта Роберта Ешлі.

У травні Ешлі заявив, що Росія, "ймовірно", не дотримується "стандарту нульової потужності" у ядерних випробуваннях і, можливо, проводить випробування з вибухами вищими за субкритичні потужності в рамках розробки більш сучасних видів ядерної зброї.

Росія рішуче відкидає звинувачення Вашингтона.

Нові звинувачення прозвучали через день після того, як заступник держсекретаря з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Андреа Томпсон зустрілася в Празі з заступником міністра закордонних справ РФ Сергієм Рябковим, щоб обговорити контроль над озброєннями.

Зустріч не призвела до жодних значущих домовленостей.

Після зустрічі Томпсон написала у Twitter, що порушила низку питань, з яких США хотіли б вести більш конструктивний діалог з Росією.

Перед травневою заявою Ешлі газета The Wall Street Journal повідомила, що, за новими оцінками американської розвідки, Росія, "ймовірно", тестувала ядерну зброю з дуже малою потужністю на архіпелазі Нова Земля.

Поки неясно, ґрунтуються заяви Розвідувального управління на нових розвідданих чи на переосмисленні раніше отриманої інформації.

новини партнерів

‡агрузка...

14 жовтня, 2019 понеділок

14 жовтня, 2019 понеділок

13 жовтня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати