live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Парад провести треба, - Гройсман


фото: kmu.gov.ua
На засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтримав додаткові соціальні виплати для військових на День Незалежності, але не за рахунок військового параду

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду, передає Еспресо.TV.

"(Ініциатива про - ред.,) підвищення або направлення 300 мільйонів для підвищення соціальних стандартів для наших воїнів є абсолютно правильною. Я її підтримую. Більше того, для нашого уряду, для мене особисто, питання фінансового забезпечення українського воїна завжди було одним із самих пріоритетних", - заявив Гройсман.

Водночас, Гройсман зауважив, що на День Незалежності необхідно провести військовий парад.

"Але, разом із тим, я вважаю, що ми маємо  провести військовий парад на 24 серпня - цей парад має бути парадом гордості, доблесті, гіфдності нашого українського народу, нашої Української держави. І,вважаю, що під час цього параду мільйони українців зможуть засвідчити свою шану, повагу  до наших героїв, бо кожен український воїн є справжнім героєм, коли захищає нашу державу. Але, зробити це не за рахунок соціальних виплат, а зробити це за рахунок інших джерел", - додав він.

Також Гройсман сказав, що звернувся до Міністра фінансів, Міністра оборони від імені уряду з проханням ретельно порахувати вартість проведення параду, щоб все ж таки знайти джерела фінансування.

 "Ці пропозиції будуть надані президенту і він вже прийме остаточне рішення", - завершив прем'єр-міністр.

 

 

 

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати