live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ощадбанк зробив заяву щодо приватизації


фото: epravda.com.ua
Ощадбанк, попри зміну типу акціонерного товариства, залишається на 100% державним

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Банк підкреслює, що залишається 100% державним, після того, як Кабінет міністрів України змінив тип акціонерного товариства Ощадбанку з публічного на приватний і перейменував його в акціонерне товариство "Державний ощадний банк України".

Відповідну постанову уряду від 5 червня №568 опубліковано на сайті уряду.

Змінено також статут Ощадбанку. При цьому Ощадбанк є державним банком.

"Ощадбанк як до зміни положень свого статуту, так і після, залишається державним банком. Єдиним акціонером, якому належить 100% акцій банку, є держава. На цій підставі закону України "Про банки і банківську діяльність" залишив незмінною гарантію держави за вкладами фізичних осіб державного ощадного банку України, що знайшло відображення в новому статуті банку", - повідомили у Ощадбанку.

Як наголошується в повідомленні, починаючи з 2015 року Верховною Радою прийнято низку законів з метою імплементації в національне законодавство вимог європейських директив з корпоративного управління і діяльності компаній і вдосконалення його в питаннях емісії цінних паперів, розкриття інформації на фондовому ринку України та діяльності з надання інформаційних послуг.

Одним з них є закон України від 16 листопада 2017 №2210-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів", який почав діяти 6 січня 2018 року. Положеннями закону, зокрема, змінюється підхід до віднесення акціонерних товариств до публічних і приватних і встановлюється, що в найменуванні акціонерного товариства фіксування його типу (публічне чи приватне) необов'язкове.

"Оскільки Ощадбанк є державним банком, 100% статутного капіталу якого належить державі, акції банку не можуть бути предметом торгівлі, тому був обраний шлях зміни типу акціонерного товариства з публічного на приватний", - йдеться в повідомленні.

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати