live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

АМКУ розгляне справу проти 18 облгазів Фірташа


фото: vezha.vn.ua
АМКУ розгляне справу проти облгазів за підозрою, що головою наглядової ради одночасно в усіх товариствах є одна особа

Про це повідомляє прес-служба Антимонопольний комітет України

Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи про порушення 18 газорозподільчими компаніями закону "Про захист економічної конкуренції". 

За інформацією АМКУ, порушення полягає в тому, що громадянина Великої Британії Девіда Етоні Ховарда Брауна призначили головою наглядової ради одночасно у всіх компаніях без отримання відповідного дозволу органів АМКУ.

Йдеться про наступні підприємства: "Сумигаз", "Запоріжгаз", "Чернігівгаз", "Дніпропетровськгаз", "Львівгаз", "Хмельницькгаз", "Криворіжгаз", "Тисменицягаз", "Миколаївгаз", "Київоблгаз", "Івано-Франківськгаз", "Рівнегаз", "Дніпрогаз", "Закарпатгаз", "Чернівцігаз", "Харківміськгаз", "Житомиргаз", "Харківгаз".

Як зазначили в АМКУ, призначення Брауна є порушенням закону "Про захист економічної конкуренції" та дає підстави вважати:

зазначені товариства єдиним суб’єктом господарювання;
зазначені концентрації можуть мати негативні наслідки у вигляді монополізації товарного ринку, зловживання монопольним(домінуючим) становищем, суттєвого обмеження конкуренції на всьому ринку чи в значній його частині.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати