live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Депутатка міськради Маріуполя запросила посла ЄС до міста

Депутатка міськради Оксана Гринько від імені мешканців міста запросила посла ЄС в Україні до прифронтовіого Маріуполя

Про це повідомляється на сайті міста.

На засіданні міської ради Оксана Гринько озвучила звернення від міжфракційного об'єднання "Спільне партнерство за сучасний Маріуполь" до глави представництва ЄС в Україні пана Хьюга Мінгареллі.

"Вельмишановний пан Мінгареллі, дозвольте висловити Вам свою повагу та звернутися особисто з приводу Вашого зауваження про ситуацію в нашому місті, коментуючи події в Кривому Розі, коли на ArcelorMittal навідалися представники СБУ. Ви підкреслили, що перевірки служб безпеки об'єктів промисловості шкодять іміджу України та її інвестиційній привабливості. Ми повністю погоджуємося з Вами і теж вважаємо, що позитивний імідж – одна з найважливіших складових успішного залучення інвестицій в економіку. Протягом кількох останніх років Маріуполь працює над тим, щоб довести інвесторам, що в розвиток нашого міста варто вкладати гроші", - заявила маріупольський депутат.

Оксана Гринько зазначила, що зарубіжні партнери беруть активну участь у модернізації містоутворюючих підприємств Маріуполя, а також у проектах, спрямованих на розвиток міста. 

Вона висловила сподівання, що офіційне представництво ЄС в Україні приєднається до цього процесу.

"Вважаємо, що нам вдалося довести, що Маріуполь - надійний партнер, якому можна довіряти. Про це свідчать, зокрема, спільні проекти з Французькою Республікою, співпраця з Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку. Це потужний сигнал для наших потенційних партнерів і в Європі, і по всьому світу", - наголосила депутатка.

Оксана Гринько запросила посла ЄС відвідати Маріуполь з робочим візитом, щоб побачити, які зміни відбуваються сьогодні в місті, і надати допомогу у вирішенні його застарілих проблем. 

"У першу чергу нам необхідна професійна експертиза і, звичайно, залучення інвестицій для розвитку економіки та інфраструктури Маріуполя", - підкреслила вона.

Звернення з'явилося після висловлювання Х'юга Мінгареллі в інтерв'ю "Європейської правді" щодо рейду СБУ 20 липня з обшуками на Криворізькому гірничо-металургійному комбінаті "Арселорміттал Кривий Ріг", яка належить найбільшому іноземному інвестору. 

Він заявив: "Звичайно, є потреба боротися з корупцією, у тому числі в сталеливарній галузі. Але невже ситуація в ArcelorMittal – найгірша в Україні? Я не фахівець і у мене немає відповіді, але коли я був у Маріуполі та проводив пальцем по склу, то палець ставав чорним. І я точно знаю, що це було забруднення не від ArcelorMittal, а, напевно, від заводу "Метінвесту". Як на мене, то навіть якщо завтра СБУ "для балансу" прийде з обшуком на завод "Метінвесту", це не вирішить проблему для інвестклімату". 

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати