live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кримські активи Ощадбанку: Росія оскаржила перемогу України в арбітражі


фото: finclub
Росія оскаржила рішення арбітражу Парижа за позовом українського Ощадбанку, вказавши, що кримське відділення установи не підпадає під дію договору про захист інвестицій

Про це йдеться в повідомленні Міністерства юстиції РФ.

"Кримське відділення Ощадбанку, про експропріацію якого заявляє банк, також існувало вже за радянських часів і було частиною Ощадбанку ще до 1992 року. Ощадбанк промовчав про ці факти в арбітражному розгляді", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що виявлені докази "дозволили РФ на підставі норм французького права звернутися 19 серпня за переглядом арбітражного рішення в той же суд, який виніс перше рішення".

У Мін'юсті нагадали, що з 2018 року РФ оскаржує правомірність арбітражних рішень, винесених за позовами українських олігархів Ігоря Коломойського і Ріната Ахметова і підконтрольних їм компаній, а також за позовами держкомпаній України, поданих в рамках двосторонньої угоди Росії і України про заохочення і взаємний захист інвестицій і пов'язаних з активами в Криму.

"У ході зазначеної роботи були виявлені внутрішні документи одного з позивачів - Ощадбанку, які свідчать про те, що його так звана інвестиція ніколи не захищалася зазначеною угодою", - йдеться в прес-релізі.

  • Нагадаємо, 26 листопада 2018 року Арбітражний трибунал у Парижі виніс вердикт на користь Ощадбанку, а саме: стягнути з Російської Федерації збитки, які поніс банк внаслідок анексії Криму. Сума відшкодування становитиме $1,3 млрд плюс відсотки, які будуть нараховуватись з моменту винесення рішення до моменту фактичної компенсації, повідомляють в банку.
  • 23 липня Київський апеляційний суд задовольнив заяву "Ощадбанку" та дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу про стягнення $1,1 млрд з Росії як компенсацію за експропріацію активів банку в Криму.

новини партнерів

16 липня, 2020 четвер

16 липня, 2020 четвер

15 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати