live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про фінансову реструктуризацію

11 вересня Верховна Рада у першому читанні прийняла зміни до законів щодо вдосконалення проведення фінансової реструктуризації

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

За відповідне рішення проголосувало 302 народні депутати.

"Верховна Рада в першому читанні схвалила законопроєкт "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації". Ухвалений законопроєкт усуває недоліки чинного законодавства та вносить зміни до законів "Про фінансову реструктуризацію", "Про іпотеку" та "Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень", - йдеться у повідомленні.

Крім того, документ передбачає проведення спільної процедури фінансової реструктуризації для кількох боржників, які є пов’язаними особами, але мають різних кредиторів. Також положеннями законопроєкту передбачається продовжити дію Закон України "Про фінансову реструктуризацію" на шість років.

Поза тим, застосування норм закону має зменшити регуляторні перешкоди для здійснення фінансової реструктуризації грошового зобов’язання та господарської діяльності боржників, а також сприяти повному застосуванню засобів реструктуризації з боку банків.

новини партнерів

20 листопада, 2019 середа

19 листопада, 2019 вівторок

20 листопада, 2019 середа

19 листопада, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати