live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гончарук розповів про ключові параметри держбюджету-2020


фото: ukrinform.ua
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук розповів про основні параметри проєкту державного бюджету на 2020 рік, який 15 вересня вноситься до Верховної Ради

Про це повідомляє "Економічна правда".

Гончарук заявив, що 15 вересня у парламент подається перший варіант проєкту закону про бюджет, щоб депутати могли з ним ознайомитися.

"Протягом двох тижнів ми маємо подати програму діяльності уряду. Після цього ця програма буде врахована між першим і другим читанням", - розповів Гончарук.

За словами прем'єр-міністра, у проекті закладено зменшення дефіциту бюджету.

"В цьому проекті бюджету ви вже побачите зменшення дефіциту, ви побачите, що і цей уряд, і команда президента має намір зменшувати борг, який держава на сьогодні має. Ми прагнемо на певному етапі вийти в бездефіцитний бюджет, коли наша видатки дорівнюватимуть нашим доходам", - сказав Гончарук.

Також прем'єр запевнив, що держава зменшуватиме фіскальний тиск на громадян та бізнес.

"Друга складова – обсяг доходів, тобто обсяг грошей, які держава збирає фактично з суспільства, з економіки і перерозподіляє відносно ВВП – також буде зменшуватися. Це означає, що ми прагнемо, щоб держави в економіці ставало менше", - зазначив глава уряду.

Крім цього, за словами Гончарука, у 2020 році буде збільшено видатки на дороги.

"Ми усвідомлюємо, що цих грошей, буде недостатньо для того, щоб вирішити всі амбітні завдання, які перед нами стоять. Ми окремо під час представлення програми дій уряду в парламенті поділимося своїми думками щодо фінансування будівництва доріг", - запевнив Гончарук.

За словами прем'єра, держава у наступному році відмовиться від дотування великих агрохолдингів.

"Також ми змінили підхід в державній підтримці агросектору. Замість дотування великих підприємств ми сфокусуємося на тому, щоб у разі ухвалення земельної реформи компенсувати відсоткову ставку для фермерів", - пообіцяв Гончарук.

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

17 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати