"Шахтар" провалився у матчі проти "Ман Сіті" у Лізі чемпіонів

У першому турі групового раунду Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" розгромно програв англійському "Ман Сіті" з рахунком 0:3 у Харкові

18 вересня відбувся перший матч донецького "Шахтаря" у цьогорічній Лізі чемпіонів. Українці приймали у Харкові англійський "Манчестер Сіті", який без проблем роізбрався з господарями поля, рахунок матчу - 0:3.

Перший гол був забитий вже на 24-й хвилині матчу, після удару Гюндогана на добиванні зіграв алжирський вінгер Ріяд Марез і відкрив рахунок у матчі.

Подвоїли перевагу англійці на 38-й хвилині, на цей раз удар Ількая Гюндогана, Андрій П'ятов парирувати не зміг - 0:2.

Крапку у матчі поставив бразильський форвард Габріель Жесус. Він увірвався до штрафного майданчика та завдав дивовижного удару під праву стійку,  у цьому моменті голкіпер не міг нічого зробити.