live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Польщі побільшало проявів ворожнечі щодо українців, - Денісова

Омбудсмен Людмила Денісова повідомила про зростання за останні роки кількості випадків прояву дискримінації та ворожнечі стосовно українців у Польщі

Про це, як стверджує Денісова, йшлося під час її поїздки до Варшави і зустрічі з Уповноваженим з громадянських прав Польщі Адамом Боднаром, повідомляє Радіо Свобода.

“Висловила своє занепокоєння зростаючою тенденцією ксенофобії, дискримінації та ворожнечі на ґрунті ненависті за національною ознакою. За чотири роки кількість таких випадків збільшилась з 30 до 190. Не всі громадяни України звертаються до відповідних установ, коли порушуються їх права, тому ця цифра може бути більша”, – сказала Денісова.

Вона додала, що  останній такий випадок стався у місті Жори, де група з п’яти людей  жорстоко побила українського студента.

"Зважаючи, що кількість українських громадян, які перебувають на території Польщі постійно збільшується, звертатимусь з пропозицією до МЗС України, аби розширити консульське представництво задля посилення захисту наших громадян", – додала українська омбудсмен.

Про реакцію польського колеги на таку тенденцію Денісова не повідомила.

новини партнерів

18 листопада, 2019 понеділок

17 листопада, 2019 неділя

18 листопада, 2019 понеділок

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати