live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У ПриватБанку назвали умови судових виплат за євробондами


фото: reuters
Арбітражний суд Лондона виніс часткове рішення за євробондами, випущеними в 2010 і 2013 років, яке не накладає на ПриватБанк зобов'язань по виплатах. Але ще має бути прийняте рішення щодо іншого аспекту лінії захисту ПриватБанку проти позовних вимог

Про це йдеться в пресрелізі банку.

"За нинішніх обставин існує велика невизначеність щодо того, чи повинен ПриватБанк здійснити які-небудь виплати за арбітражним рішенням, а якщо має, то коли. Навіть якщо коли-небудь від ПриватБанку потрібно здійснити які-небудь виплати, згідно з арбітражним рішенням, вони будуть істотно менше розміру позовних вимог", - наголошується в повідомленні.

У банку не розголошують повну інформацію через її конфіденційності. При цьому зазначають, що суд "ухвалив, що від ПриватБанку не потрібні виплати за єврооблігаціями 2010-2013 років випуску, якщо остаточними власниками є особи, зв'язок яких з колишніми власниками доведена, або якщо власники утримують єврооблігації в інтересах таких осіб".

Крім того, арбітражний суд застосував механізм, згідно з яким кожен довірчий керуючий акціями буде перевірений на зв'язок з екс-власниками банку. Якщо зв'язок буде доведено, то такого власника акцій виключать "з кола осіб для виплат за арбітражним рішенням", так само як і власники рахунків, які не нададуть інформацію щодо кінцевого бенефіціара.

При цьому, арбітражний суд також постановив, що рішення набудуть чинності тільки після прийняття рішення про інший лінії захисту ПриватБанку (слухання за якою арбітражний суд поки відклав), і тільки у разі, якщо арбітражний суд відхилить таку лінію захисту".

Таким чином, арбітражні рішення в частині виплат з боку ПриватБанку щодо єврооблігацій, "поки повністю знаходяться під дією відкладальної умови".

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати