live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Затриманням Гладковського відволікають увагу від "формули Штайнмаєра", - адвокат Волинець

Затримання експершого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського має скоріше не юридичні, а політичні підстави, - заявляє адвокат Олега Гладковського Руслан Волинець

"Цей факт затримання він був потрібен не в юридичному сенсі, а більше для того, щоб переакцентувати суспільства і громадськості з тих питань, які зараз нагально існують в суспільстві і його турбують. Ми розуміємо і "формулу Штайнмаєра" і реакцію суспільства на ці події", - наголосив Руслан Волинець в коментарі журналістам. 

За його словами, це було зроблено "для того, щоб була нова хайпова новина у конкретний момент".

"Судячи з новинних стрічок вчора - ця мета таки досягнута. Тому що ця новина топ номер один, і напевно буде сьогодні і завтра. Тому можливо в цьому якась мета", - зауважив адвокат.

Руслан Волинець підкреслив, що затримання Олега Гладковського було безпідставним і відбулося з порушенням закону. "Я категорично заявляю, що це відбулося з грубим порушенням діючого законодавства. Людина знаходиться в ІТТ без ухвали суду", - підкреслив адвокат.

Руслан Волинець наголосив, що його підзахисний співпрацював зі слідством, з’являвся на допити, надавав необхідну слідчим інформацію. Адвокат додав, що після звільнення з держслужби Олег Гладковський понад 10 разів виїздив за кордон і повертався в Україну. Він наголосив: "Особа затримана без ухвали суду, особі підозра не пред’явлена. І наголошую на момент затримання підозри фактично не існувало".

Адвокат підкреслив, що зі слів генерального прокурора України стало відомо, що на момент затримання Гладковського підозра ще тільки готувалася. "Ця інформація пішла навіть не від нас про те, що підозра готується. А в протоколі пан Гладковський вже називається "особа, що підозрюється", - зауважив він.

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати