live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дубілет хоче у 8 разів скоротити кількість працівників Держаудиту

Наразі у Державній аудиторській службі України працює 3212 працівників

Про це міністр уряду Дмитро Дубілет написав у Facebook.

"Коли я приєднався до Кабміну, я з подивом дізнався, що один з органів, який я координую — це Державна Аудиторська Служба України. Ми плануємо суттєво реформувати цей орган. Зараз там працює 3212 людей, і вони отримують небезпечно низькі зарплати. До чого це може приводити, можете здогадатись. Кількість працівників цього органу буде скорочено до ~400", - зазначив Дубілет.

Міністр поділився ключовими напрямками реформ у Держаудиті:

  1. Держаудит має фокусуватись на серйозному шахрайстві: "ті працівники, що залишаються, мають бути справжніми професіоналами, що працюють за міжнародними стандартами та ризикоорієнтованими підходами, а не чіплятися до ком", - пояснив він.
  2. Наразі відбувається певне дублювання функцій між Держаудитом та Рахунковою Палатою, а також Держаудитом та силовими органами: це дублювання треба прибирати.
  3. Великі державні компанії мають проходити аудит у приватних аудиторських компаніях (власне, іноді зараз так і відбувається). З іншого боку, чим більше підприємств приватизують, тим менше треба проводити аудит.
  4. Держаудит передали під контроль Міністерству Фінансів.

Дубілет наголосив, що будь-яке масове скорочення державних службовців — "це болісний процес", але зазначив, що уряд буде співпрацювати з Держпрацею, профсоюзами та іншими сторонами, "щоб не кидати просто так людей напризволяще".

 

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати